Eva-Lotta kunstiäri

Õlivärv LB Fine 40ml 008 titanium white

Hind: 4.99 €
Ostukorvis:    Koguse valimisel lisandub toode automaatselt ostukorvi.
Tootekood: 3013648100459
Alates Lefranc Bourgeois’ asutamisest 1720. aastal on õlivärv olnud selle brändi südameasjaks, pakkudes legendaarsetele kunstnikele nagu Picasso ja Matisse võimalust luua igavikulisi meistriteoseid. LB Fine õlivärv pakub ideaalset tekstuuri nii harrastajatele kui üliõpilastele, kuid ka professionaalid kasutavad seda hea meelega oma visandite, taustade või esimeste kihtide loomisel, mis nõuavad suuri värvikoguseid. Valik sisaldab tasakaalustatud paletti 48 värvist, mis on valitud populaarsemate hulgast.

Titaanvalge on valgetest pigmentidest kõige säravam. Seda peetakse universaalseks õlivärviks, mis on kasulik kõikides tehnikates ja parim valge värviga.

Titaan on maapõues kõige arvukam element, kuid kaevandamise seisukohalt ökonoomsed maavarad on vähem levinud. Titaandioksiid avastati esmakordselt 1821. aastal, ehkki seda ei saanud massiliselt toota alles 1919. Pigmendi laialdane kasutamine algas 1940. aastatel. Sellest ajast alates on sellest saanud kõige sagedamini kasutatav valge pigment. Nimi pärineb ladinakeelsest sõnast Titan, Kronose vanema venna ja titaanide esivanema nimest ning kreekakeelsest sõnast tito, mis tähendab päeva või päikest.

PARTNERID

Tasuta info- ja hangeteportaal Mineraal- ja looduskosmeetika e-pood