Eva-Lotta kunstiäri

Akrüülvärvid Metallic 6tk 20ml Rosa Talent

Hind: 11.95 €
Toode on hetkel otsas.
Tootekood: 4823086704152
ROSA TALENT Dekoratiivsed pärlmutter- ja metalliakrüülid on homogeensed läbipaistmatud värvid esemete oivaliseks läikivaks viimistluseks.

Ideaalne valik pidulike kaunistuste, kaardikujunduse või puidust aluste kaunistamiseks. Akrüülvärve kasutatakse valdavas enamuses hobitehnikates, sealhulgas dekoreerimisel, dekupaažil,scrapebookingil või dekoratiivmaalimisel ning neid saab kanda sellistele pindadele: puit, vineer, puitkiudplaat, MDF, paber, papp, krunditud lõuend, kivi ja tellis.

Veepõhised akrüülvärvid,tugeva haakuvusega ja kiire kuivamisaja poolest. Värvide kreemjas konsistents tagab lihtsa ja sujuva pinnale kandmise. Akrüülvärve saab mõlemal juhul lahjendada veega või segada kokku, andes uusi toone.
Tänu vastupidavale veekindlale kilele, mis moodustub pärast värvide kuivamist, saab kaunistatud esemeid kasutada koduses igapäevases tegevuses.
Kaunistatud esemetele, mida pidevalt kasutatakse, saab katta veepõhise lakiga. Pange tähele, et pärlmutter või metallik võib esemete lakkimisel vähem märgatavaks muutuda.

ROSA TALENT dekoratiivsed pärlmutter- ja metalliakrüülid on saadaval 20 ml purkides, et neid oleks mugav kasutada šabloonidega
Hermeetiliselt suletud purgid,säilitavad värvide esialgse konsistentsi ja takistavad nende kuivamist.


Akrüülvärvid Metallic 6tk 20ml Rosa Talent
Akrüülvärvid Metallic 6tk 20ml Rosa Talent
Akrüülvärvid Metallic 6tk 20ml Rosa Talent

PARTNERID

Tasuta info- ja hangeteportaal Mineraal- ja looduskosmeetika e-pood